Bugün - 24 Mart 2019 Pazar
AK Parti Madenli Belde Başkanlığı

Rize 7°°C
Anasayfa
Künyemiz
Madenli
Ücretsiz WiFi Nasıl Kullanılır
İmsakiye
Yeni Üye
Madenli Haber  Seçim 2019  Cenaze Haberleri  Muhtar Adayları 2019  Madenli Spor  Madenli Belediyesi  Çayeli  Rize  Trabzon  Gündem  
Haber Detayları

AK Parti Çayeli'nde 3. Seçim İrtibat Bürosunu Açtı

AK Parti Çayeli İlçe Başkanlığı tarafından 3. Seçim irtibat bürosunun açılışı yapıldı.

Seçim 2019 Haberi - 13 Mart 2019 Çarşamba - 21:13
 
AK Parti Çayeli İlçe Başkanlığı tarafından 3. Seçim irtibat bürosunun açılışı yapıldı.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

Eskipazar Mahallesi Kazım Karabekir Sokakta gerçekleşen Açılış programına AK Parti Teşkilat Başkan Yard. ve Rize Milletvekili Muhammet Avcı, Belediye Başkan adayları, Belediye Meclis Üyesi adayları ve İl Genel Meclisi Üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda ilk konuşmayı yapan Ak Parti Çayeli İlçe Başkanı İshak Karahan şunları söyledi; Sevgili dostlar bu gün burada toplanmış olan kalabalık bir kez daha gösteriyor ki Allah nasip ederse 31 Mart 2019 Pazar günü yapacak olduğumuz yerel seçimler Çayeli’nde AK Parti idealiyle Cumhurbaşkanımız adına yine bir bayram havasında geçecek. Allah sizlerden razı olsun. Verdiğiniz destek bizler için çok çok önemli. Allah nasip ederse bizler o gece yastığa başımızı cumhurbaşkanımızın bize vermiş olduğu bize karşı duymuş olduğu güvenin gereğini en iyi şekilde yerine getirmiş olmanın vereceği gönül huzuru ile başımızı yastığa koyacağız. Sevgili dostlar malumunuz olduğu üzere 31 Mart seçimleri sadece belediye başkanlarınızı, belediye meclis üyelerimizi ve il genel meclisi üyelerimizi hatta ve hatta muhtarlarımızı belirleyeceğimiz alal ade bir seçim değildir. Bu seçimin sonucuna Cumhurbaşkanımızın vatandaştan özelliklede kendi memleketi olan Rize’de onun en büyük ilçesinde Çayeli’nde ona duyulan güvenin tekrar test edileceği bir seçim. Allah nasip ederse Çayeli’nde ona bu partinin kurulduğu günden itibaren hatta ve hatta daha öncesinden İstanbul Büyük Şehir Belediye başkanı döneminde başlamak üzere bu milletin onun şahsında duymuş olduğu güveni tekrar perçinleyerek bir sonuç elde edeceğiz ve tüm dünyaya yeniden onun liderliğinin bizim için ne kadar önemli olduğunu her şart ve koşulda onun arkasında dimdik duracağımızı göstermiş olacağız.

Mamulünüz olduğu üzere pusuda bekleyen düşman uyumuyor. Geçen gün taksimde meydanında bizim için kutsal asla ve katha vazgeçemeyeceğimiz, uğruna ölümü göze alacağımız ezanı Muhammedîye protesto edenleri gördünüz. İşte onlar o zihniyete sahip insanlar Cumhurbaşkanımızın ayağını kaydırmaya çalışanlar. Biz bunlara eyvallah müsaade etmeyeceğiz. Elbet Çayeli’nde de müsaade etmeyeceğiz. Bizler belli makamlarda belli görevleri ifa ediyoruz. Ama bu seçimin sonucuna ilçe başkanı olarak benim katkım sadece bir oy belediye başkan adayımızın katkısı sadece bir oy. Yani sizin vereceğiniz oylardan daha değerli bir oyumuz yok. Sizin oyunuz Cumhurbaşkanımızın oyu kadar değerli o yüzden bugünden tezi yok önümüzdeki yirmi günü en iyi şekilde değerlendirip üzerimize düşen sorumluluğu gereği olarak Cumhurbaşkanımıza karşı vazifemizi en iyi şekilde yerine getirelim. Çayeli’nde gelecek beş yılda yeni bir gelişim, değişim, dönüşüm hamlesini Allah nasip ederse Mustafa Başkanımla buradaki görevlendireceğimiz meclis üyelerimizle beraber başlatalım. Bugüne kadar Çayeli’nin belki belli noktalarda eksik kalan hizmetlerini bizim teşkilat olarak çok güvendiğimiz bu ekiple beraber gerçekleştirelim inşallah. Bu vesile ile beş yıl boyunca daha öncesinde başlayarak hepsinin ismini tek tek yazamamağım ama en güncelini Atilla Başkanımdan Allah razı olsun. Onunla beraber çalışan belediye meclis üyelerimizden bende 2014’te bende o meclis üyelerinden bir tanesi idim Allah onlardan razı olsun. Elimizden geldiğince Çayeli’ne hizmetler yapmaya çalıştı. Çok güzel hizmetlerde yaptı.

Şimdide sizin evladınız sizin kardeşiniz burada da hepimizin tanıdığı on yıl belediye başkan yardımcılığı yapmış Mustafa abime nu görevi devretmek üzere Allah nasip ederse.

Ak Parti Çayeli Belediye Başkan Adayı Mustafa Baltacı’da yaptığı konuşmada şunları söyledi; Kıymetli başkanım Çayeli’mizin saygıdeğer güzel insanları hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Burada olmaktan çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Bu gün 11 Mart 2019 geldiğim 19 Ocak 2019’dan beri o heyecanım o mutluluğum halen daha devam ediyor. Rabbim bu mutluluğumuz yıllarca devam ettirsin. İnşallah Allah’ın izniyle 31 Martta bu mutluğumuzu taçlandıracağız. 2 Martta yapılan Rize mitingimizde Cumhurbaşkanımız ile aramızda geçen diyaloğu sizinle paylaşmak istiyorum. Kendisi benden bir konuda bilgi aldıktan sonra sizlerin adına bir söz verdim. Bu sözü de size iletmemi istedi. Bizim bir mahkeme sürecimiz oldu. Bu konuyu bana sordu ne oldu dedi. İtiraz etmişler senle ilgili dediğinde bende kendisine Çayeli YSK, Rize YSK ve Ankara YSK’nın itirazı reddettiğini söyledim. Hiçbir sıkıntımız yok dedim. O zaman ben senden Çayeli’ni Rize 1. Yapmanı istiyorum. Bende sizlere güvenerek Allah’ın izniyle söz verdim. Bir sefer mahsus Güneysu’yu geçelim.

Bizler güzel Çayeli’mize hizmet edip sizlerin duasını almak istiyorum. Bizim başka bir amacımız yok. İnsanlara hizmet etmek için buradayız. Birilerini kalbini kırmak için değil birilerini üzmek için değil, birilerine belden aşağı saldırmak için değil biz tüm Çayeli’ni kucaklamak istiyoruz.

Ak Parti Teşkilat Başkan Yrd. Ve Rize Milletvekili Muhammet Avcı’da yaptığı konuşmadan şunları söyledi; Çayeli’nde bizim Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte yürüttüğümüz bir ittifak yok. Evet, Türkiye genelinde bire ittifaka sahibiz. Bunu özenle korumaya çalışıyoruz. Her konuda hassasiyet göstermeye çalışıyoruz. Çünkü bu iki parti Türkiye’nin beka meselesine önemli bir inisiyatif aldı aldı.   Bu sorumluluğu taşımaya gayret gösteriyorlar.

Çayeli’ne geldiğimiz zaman Çayeli’nde de Milliyetçi hareket partisi ile rekabetimiz devam ediyor. Burada Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Ak Partinin adayı Yalnızca Mustafa Baltacıdır. Biz kendi adayımız güveniyoruz. Biz Ak Partinin ve recep Tayyip Erdoğan’ın adayına sahip çıkmaya devam edeceğiz. Burada Mustafa Bey zaten uzun yıllar görev yaptı. Son derece ciddi bir tecrübe sahip. Belki de diğer belediye başkan adaylarımız çok fazla şey yapmasınlar ama Rize’de baktığımız zaman vatandaşla diyaloğu hakikate en üst düzeyde tutabilen arkadaşlarımızdan bir tanesi. Gençlerle münasebeti iyi, kadınlarla münasebeti var yani her kesimle birlikte diyalog kurabilecek bir arkadaşımız. Ben kendisine başarılar diliyorum.

Konuşmaların ardından 3. Nolu Seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

 
Anahtar Kelimeler:AK, Parti, Çayeli, İlçe, Başkanlığı, tarafından, 3, Seçim, irtibat, bürosunun, a,
Kaynak / Editör:CayHaber - Mustafa Sarı Okunma Sayısı: 361

 
Yorumlar
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Seçim 2019 Haberleri
Seçim Yasakları Bugün Başladı İşte O Yasaklar
BBP Madenli Belediye Başkan Adayı Furuncu " Madenli'ye Hizmet Getireceğiz "
Belediye Başkan Adayı Necip Yazıcı Kazancılar Mahallesini Ziyaret Etti

Belediye Başkan Adayı Necip Yazıcı Kazancılar Mahallesini Ziyaret Etti
Madenli'de AK Parti Seçim İrtibat Bürosunun Açılışı Yapıldı
Kıskandığınız Belediye Var mı Sorusuna Bakın Ne Cevap Verdi
AK Parti Çayeli'nde 3. Seçim İrtibat Bürosunu Açtı
MHP Madenli Belediye Başkan Adayı Mustafa Tüylüoğlu'nun Mahalle Programı Belli Oldu
Diğer Başlıklar

Belediye Başkan Adayı Necip Yazıcı Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor
Çayeli’nde Gençlik Kitap Kafe’nin Açılışı Yapıldı
Seçim Yasakları Bugün Başladı İşte O Yasaklar
Rize'deki Kazalar Mobese'ye Takıldı
BBP Madenli Belediye Başkan Adayı Furuncu " Madenli'ye Hizmet Getireceğiz "
Belediye Başkan Adayı Necip Yazıcı Kazancılar Mahallesini Ziyaret Etti
Mustafa Ali Gemici Muhtarlığa Devam Diyerek Habiboğlu Mahallesinden Yeniden Aday Oldu
Sabri Arslan Yeni Mahalle'den Muhtar Adaylığını Açıkladı
Madenli'de AK Parti Seçim İrtibat Bürosunun Açılışı Yapıldı
Kıskandığınız Belediye Var mı Sorusuna Bakın Ne Cevap Verdi
Madenli için Ezan Vaktı

Facebook
Yazarlar
Hava Durumu ( Rize )
Bugün
4°°C - 7°°C
Pazartesi
3°°C - 7°°C
Salı
3°°C - 9°°C
Çarşamba
4°°C - 16°°C
Röportajlar
Özen Ailesinin Acı Günü Hüsniye ÖZEN Vefat Etti
Madenli Çamlıca Mahallesinden Merhum Mehmet Özen'in eşi; Yakup, Kazım, Celalettin ve Cemalettin Özen'in Anneleri Hüsniye Özen İstanbu...
»
»
»
Tarihte Bugün
Kim Kimdir
Günün Sözü
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.
(BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A))
Süper Lig
Arşiv Arama
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Madenli
Ücretsiz WiFi Nasıl Kullanılır
İmsakiye
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
( Online) 0,17ms